Hõbe seinakalender (NAHATÖÖSTUSE A.Y. UNION 25)

Foorum Antiigi hindamine – eset aitab hinnata antiigikaupmees Raul Duubas. Hõbe seinakalender (NAHATÖÖSTUSE A.Y. UNION 25)

 • Autor
  Posts
 • 27. aug. 2017 kell 10:13
  Madis

  Tere.

  kas oskab keegi õelda mis võib olla selle väärtus. Kõik tetailid on hõbedast ja osad asjad puudu. kraadiklaas ja kellea osa puudu ja tagus ka. kalendri osa töötab ilust keerates nupust tulevad kuupäevad ja kuud ja päevad. Enamus kuud on puudu. Hõbeda proov on alla pressitud 875 ja kaalub 695g.

  Fotod: https://drive.google.com/drive/folders/0BzYHgnAghLMzUlNfRmFtdGtsSDQ?usp=sharing

  12. sept. 2017 kell 15:31
  Raul Duubas

  Selline seinakalender-kell võiks heas korras olles maksta 1000-1500.- eurot. Tundub piltidelt vaadates, et selle taastamine ei ole vist võimalik. Puudub kell, ei ole ka vist teada, milline kell seal käis. Või oli seal koht taskukella jaoks, mille siis omanik sinna tööl või kodus olles sisse torkas. Kalender- kellahoidja oleks oleks kindlasti kallim variant, kui sisseehitatud kell. Sellises seisukorras ei usu et antiigipoed palju üle hõbeda kaaluhinna pakuvad, siis ehk 250-350.- eurot. Kahjuks ei ole pilti hõbeda proovimärgisest, kui oleks seal äkki viide tegijale ja tagaküljest oleks võinud olla ka foto.

Reply To: Hõbe seinakalender (NAHATÖÖSTUSE A.Y. UNION 25)
Sinu informatsioon:− 5 = 5


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Reply