• Tööpinna õli

Tööpinna õli on värnitsa baasil valmistatud toode, mis sobib uuele või täielikult puhastatud puitpinnale sisetingimustes (näiteks tööpinnad köögis, toolid, lauad jm. mööbel). Tööpinna õli kaitseb hästi kulumise eest ja annab vett tõrjuva pinna. Toob hästi esile puidu tekstuuri ning säilitab uute ja vanade puitpindade naturaalse tooni. Sobib nii heledate puiduliikide kui ka väärispuidust pindade viimistlemiseks.

Värvus: läbipaistev

Kulu: 10-12 m2 liitri kohta.

Taara: 0,5L, 1L, 3L

Kasutuskohad: Puidust tööpinnad sisetingimustes (lauad, toolid, tööpinnad köögis, vannitoa mööbel)

Kasutamisjuhend: 
Enne kasutamist loksutada. Tee kindlaks, et puitpind oleks puhas, kuiv ning lihvpaberiga korralikult töödeldud. Kanna Tööpinna õli ainult puhtale pinnale, eelnev viimistlus peab olema eemaldatud. Kui pinda on plaanis toonida, siis kasuta enne õli peitse. Teine võimalus on Tööpinna õli toonida looduslike Värvipigmentidega, lisades viimast keskmiselt 5 %. Kanna õhuke kiht Tööpinna õli puitpinnale pintsli või lapi abil. Liigse materjali osa, mis enam ei imendu peab hiljemalt 30 minuti pärast pühkima ära. Kanna peale teine õhuke kiht pärast esimese kihi minimaalset kuivamisaega 8 tundi. Viimistluskihtide arv on 2-4 sõltudes puitpinna kvaliteedist ja imemisvõimest. Mida rohkem õlikihte puitpinnale panna, seda läikivama ja tugevama pinna saame. Kulumise korral kanda uus kiht Tööpinna õli kulunud pindadele.

Hoiatus: Tööpinna õli võib tumendada teatud tüüpi puitu. Tööpinna õli kasutamisel peab ette antud aja jooksul kindlasti eemaldama üleliigse õli. Õli ei sobi lakitud, värvitud või vinüülpindadele. Kasutamine muuks otstarbeks ja vastupidiselt antud nõuannetele ei ole soovitav.


Ohutuskaart: KLIKI 


 

Tööpinna õli

  • Tootja: Amello
  • Mudel: 12
  • Saadavus: Laos
  • Hinnad sisaldavad käibemaksu.
  • 13.54€

  • Maksudeta:11.28€

Võimalikud valikud